Propozimet Unique Selling

Në vijim është lista jonë e karakteristika të propozuara për zhvillim në kuadër të propozimit tonë unik të shitjes (USP):

 • 7 & 5 star të vlerësuarat
 • Kosto për dhomë për një person për natë është çmimi më i ulët dollar në klasën e saj
 • Investime juaj në Royal Victoria – Pronësia për jetën – Aksionet tregtueshme dhe Instrumenti Financiar negociueshme
 • Një kalldrëm të vendosura nga qendra, Trafiku pa Centre Town dhe Town Square (zone smokeless - barbeques të ndaluara)
 • Grande Royale Hotel dhe Spa
 • Conferencing and Ngjarje Facility dhe Casino ardhmja
 • Qendra Entertainment, Restorantet dhe Teatri
 • Town Hall për të akomoduar 500 banketit mysafirët në kryesore Ball-Room
 • markave Shoqata Global për Royal Victoria menaxhimin Lifestyle Estate, Hotel, Conferencing dhe operacionet Facility
 • gjashtë Pads Helikopter Landing pozicionuar në mbarë turistik
 • një helikopter Med-shpëtimit për evakuime mjekësore dhe stabilizimin e pacientëve
 • Lojë Duke parë - Via lojë disqet automjeteve ose helikopter, e garantuar për të parë sa më shumë 25 specie të kafshëve në sa më pak 15 minuta, një bollëk të game-life
 • Watching Bird - A Birders Paradise (shikimin në vend dhe në afërsi të njohur Nylsvlei Bird Sanctuary)
 • Helicopter shërbimet çarter dhe qasje në O.R.Tambo dhe Aeroportet Polokwane Ndërkombëtare
 • 100% aksesi rrugor tar gjatë gjithë rrugës për hyrje Royal Victoria-s (hyrje autostradë me tetë korsi)
 • një Klinika mjekësore - Punishte barnash në spital dhe Chemist me Mjekët on-thirrje 24/7
 • A Town plotësisht funksionale – unik pazar përvojë në Town Square
 • A propozuar operohet mekanikisht Town Square kulmi mbulon - një vend i klasit botëror në skenë ngjarje të klasit botëror
 • Dy Kishat autentike Victorian (400 and 250 seaters) në Town Square. mbikalesë stilizuar e romake dhe Arkitekturës Victorian dhe një shtesë 100 vendësh zbukurime Chapel në vend
 • Një ultra-modern, klasës plotësisht funksional dhe të avancuar teknologjikisht bota conferencing/events objektit me profesionale events and martesë planifikuesit në vend. Vendet më të mëdha vendtakim 1,000 njerez (style teatër) and 500 njerez (style banqueting)
 • Intranet dhe funksionalitetin Internet me Wi-Fi / Wi-Max / Fibrat Optics, 2G dhe 3G aftësi
 • Një qendër Wellness, palestër dhe një spa shëndetësor - markave nënshkrim
 • Sky Pubs - Për Sundowner tuaj ideal
 • A bodrum vere dhe tavernat birrë
 • restorante, kafenetë, ushqime të, furrë, kasap, bare Biltong dhe risi të tjera dyqane
 • Bare dhe një klub nate
 • Butik, dyqanet e veshjeve duke përfshirë Royal Victoria Estate linjë markës veshje dhe relikeve
 • Përreth objekteve të Royal Victoria Estate përfshin qielli zhyten, golf, hiking, kafshë të egra, parqet e konservimit (për Big-5 Loja-Duke parë Safaris) dhe një grup i karakteristika gjeografike të tilla si burimet e nxehtë dhe ujëvarat
 • shumë vetë ynë Royal Victoria Jetty në Dam Doringdraai – vetëm 10 minuta nga Royal Victoria Lifestyle Estate me të gjitha sportet e ujit të lidhura për avid apasionuar pas ujë-sportive
 • Zhvillimi ynë është ulur në zemër të Waterberg-së malaria lirë Limpopo Province, 6km në veri të Mookgophong (Naboomspruit), në National Road R101 – 12km nga N1 - Freeway Kombëtare
 • Mbikqyrjes Sigurimit (duke përfshirë qelizat që mbajnë) me kontroll plotësisht i automatizuar të qasjes
 • Titulli-vepra dhe komunale të Drejtat e qytetit u dha në nëntor 1989 dhe Publikimi Gazeta Qeveria u botua në 20 dhjetor 1989

Rrahje zemre e këtij turistik të standardeve ndërkombëtare do të jetë piazza saj ose sheshin e qytetit. Piazza do të jetë i gjallë me një pushim javor të ndryshme tematike globale festivale, karnavaleve, events, and launches... Apo vetëm rizbuluar dhe zbutës në madhështinë e kaluar nga ana e shtruar me kalldrëm Town Square.

Royal Victoria Lifestyle Estate është e vendosur në zemër të një klimë tropikale që ju dhe ajrit të saj me lule të energizes freskon. Bukuri natyrore e Waterberg rigjallëron çdo kuptim tuaj. Ne ju ftojmë për të shqyrtuar dhe të zbuloni një dimension të ri të aftë jetesës për princat dhe princeshat.